EGRDALYS - internetinė parduotuvė su pristatymu visoje Lietuvoje, prekiaujanti visų markių lengvųjų automobilių ir sunkvežimių atsarginėmis dalimis bei kita įranga. Mes išsiskiriame iš kitų tuo, kad galime pasiūlyti klientui įvairias nestandartines ir sunkiai surandamas dalis už prieinamą kainą, tokias kaip važiuoklės rėmai, balkiai, traversai, kardanai, DPF filtrai, vairo juostos, vožtuvų dangteliai, kuro įpylimo vamzdžiai, EGR vožtuvai, įsiurbimo kolektoriai, valytuvų mechanizmai, vairo kolonėlės, vairo stiprintuvo siurbliai ir daug kitų. Prekes importuojame tiesiogiai iš gamintojų, todėl galime pasiūlyti konkurencingas jų kainas. Mūsų parduotuvėje rasite sprendimų įvairaus dydžio biudžetams. Nuolat didiname asortimentą atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Mes Jums taip pat pateiksime daug naudingų ir praktiškų patarimų bei įdomių konkursų savo Facebook paskyroje! Platus pasirinkimas, kokybė ir dėmesys klientui - tai mūsų vertybės.

Kodėl verta pirkti pas mus?

Jūs jau tūkstantį kartų girdėjote labai populiarią, bet nieko nepasakančią frazę „Kokybiškos prekės už optimalią kainą". Mūsų privalumai – aiškūs ir konkretūs!

1. Pinigų grąžinimo garantija. Garantuojame, kad jeigu pas mus įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos. 

2. Palanki kainų politika. Išanalizavę konkurentų siūlomą asortimentą, stengiames pritaikyti ir palaikyti priimtiniausias kainas. Turime ką pasiūlyti visoms klientų grupėms.

3. Lanksti atsiskaitymo sistema. Patogus atsiskaitymas. Galima atsiskaityti ne tik banko pavedimu, bet prireikus ir grynais, kai prekės yra apžiūrimos vietoje arba atsiimant prekes iš sandėlio.

Nuolat domimės naujausia technologija ir dalinamės ja su Jumis. Kad neieškotumėte tarp tūkstančių prekių ir džiaugtumėtės kokybiškiausiu produktu iš patikimų rankų, Mūsų komanda pasiruošusi Jums padėti priimti geriausią ir optimaliausią sprendimą atsižvelgiant į Jūsų gyvenimo būdą bei poreikius. 

Siūlome daugiau nei tik prekė: nemokama konsultacija, garantinis aptarnavimas, pratęsta garantija, serviso paslaugos, atsarginės dalys, transporto priemonės paruošimas žiemai, kad neliktumėte pamirštas, o prekės įsigytos iš mūsų teiktų ilgalaikį džiaugsmą.